Володимир Мазяр: «Матч проти «Динамо» буде особливим»

Динамо Київ 5 Листопада, 10:37 675
Володимир Мазяр: «Матч проти «Динамо» буде особливим»
Головний наставник дніпродзержинського клубу — про майбутню зустріч із командою Сергія Реброва.

— Цими вихідними «Сталь» зустрічатиметься з «Динамо». Як вважаєте, гра киян із «Челсі» (інтерв’ю відбувалось у вівторок. — Авт.) буде на руку вашій команді, оскільки підопічні Сергія Реброва віддадуть чимало сил у Лондоні?

— Насамперед, потрібно брати до уваги те, що в розпорядженні Сергія Реброва є два рівноцінних склади, є чимало висококласних виконавців, які здатні самотужки вирішити долю епізоду й усього матчу. Переконаний, для «Динамо» невелика проблема зіграти посеред тижня із «Челсі» в Лізі чемпіонів, а вже потім, на вихідних, зустрітися в рамках чемпіонату України з нашою командою. Потрібно чітко розуміти, що «Динамо» — завжди «Динамо». До цього матчу нам потрібно дуже серйозно готуватись.

— Чи буде для вас особисто цей матч особливим?

— Зауважу, що перед стартом чемпіонату в Прем’єр-лізі в нас було обмаль часу для вкомплектування команди, тому на сьогодні є певні питання по деяких гравцях. До того ж, дехто з виконавців, до яких немає запитань, наразі мають проблеми зі здоров’ям. Тому дніпродзержинська «Сталь» на гру проти «Динамо» вийде в бойовому настрої, але не в бойовому складі.

Це буде особливий матч для нашої команди, повірте. Адже зрозуміло, що в нас не кожного дня випадає нагода зіграти з київським «Динамо». Саме тому для нас буде за честь продемонструвати у цьому протистоянні зі столичним грандом хороший, якісний футбол, який сподобається нашим уболівальникам. Як відомо, футбол — для глядачів. Саме заради них ми й намагатимемося зіграти цей матч якнайкраще.