Іван Трубочкін: «Не забиваємо самі й даємо шанси супернику»

Динамо Київ 8 Листопада, 09:09 666
Іван Трубочкін: «Не забиваємо самі й даємо шанси супернику»
Капітан другої динамівської команди поділився враженнями від виїзного поєдинку з ФК «Тернопіль».

- З цією командою у нас завжди важкі ігри, вони проявляють бійцівські якості, добре борються, грають у «вертикальний» футбол, в цьому нічого особливого немає, але ми самі собі «привозимо» моменти біля своїх воріт, з власних помилок пропускаємо м'ячі і контратаки на свої ворота.

В першу чергу, ми налаштовувалися на боротьбу і, вважаю, не поступилися в ній. Від цієї гри залишилося двояке враження, досить прикро поступатися в таких іграх, коли не забиваємо самі й даємо шанси супернику. Що стосується пенальті, то він досить справедливий: суперник на швидкості прибирав м'яч під себе, наш гравець не встиг прибрати ногу і збив його. Хоча спочатку момент не віщував нічого небезпечного, але сталося, як сталося. Фастов добре пішов по м'ячу в потрібний кут, але м'яч підло закотився у ворота. Я знав, що цей футболіст буде бити саме в той кут, правий від себе, - такі ситуації вже були - про це і сказав Дімі.

Що стосується втрат, якщо футболісти з якихось причин пропускають гру, у нас є виконавці, які здатні їх замінити – це боротьба за місце в основному складі. Хоча, ситуація з дискваліфікацією, коли ми кожен матч не нараховуємо по кілька чоловік, неприємна. Але всі футболісти досить зіграні, ми давно граємо разом. Правда, в цьому сезоні пропускаємо дуже багато, потрібно це виправляти, залишилося всього пару ігор до зимової перерви. На жаль, у нас справді немає такої надійності, як раніше. Ми, безумовно, намагаємося, але не завжди виходить. Від цього важко і з моральної точки зору, коли на початку сезону ми набирали очки, хороший хід, вийшли на перше місце, відчували моральний підйом, а потім не можемо виграти досить велику кількість матчів. Але всі намагаються, віддаються на тренуваннях. Наприклад, і сьогодні на полі не було байдужих людей, хлопці дійсно билися.

У другому таймі у нас були хороші моменти після стандартних положень. Мені здається, трохи не вистачає концентрації в завершальній стадії. Начебто, йдемо на м'яч, приходимо в потрібні точки, зустрічаємося там з м'ячем, але не вистачає відчуття голу. Коли захисники йдуть на стандартні положення, також виходять хороші моменти, але не виходить забити, хоча відпрацьовуємо це на тренуваннях.