Вадим Євтушенко: «Були моменти, але врятувати гру не вдалося»

Динамо Київ 8 Листопада, 09:23 401
Вадим Євтушенко: «Були моменти, але врятувати гру не вдалося»
Наставник «Динамо-2» прокоментував гру своїх підопічних на виїзді проти ФК «Тернопіль».

- Ми знову програли, вважаю, не зовсім заслужено. Рахунок на табло, і тут особливо говорити ні про що. Ми пропустили м'яч з пенальті в першому таймі. Вважаю, все одно хлопці грали непогано, старалися. По-перше, ми створюємо недостатньо моментів, щоб забити, а по-друге, це особливо нікому і зробити – то є наша проблема на даний момент. В цілому, грали непогано проти команди, яка проповідує силовий футбол.

Я дуже не задоволений суддівством у першому таймі. Таке відчуття, що арбітр заспокоївся тільки після того, коли дав пенальті в наші ворота. Суперник і так – силова команда, так ще і всю боротьбу він трактував на користь господарів, призначаючи штрафні. Суперник порушує правила, суддя чекає до кінця, дає їм вести боротьбу, і в підсумку наш гравець отримує жовту картку. Хочу на цьому акцентувати увагу. Другий тайм він нормально відсудив. Після перерви у нас були моменти – двічі у Очигави після стандартів і у Головка, коли ми могли врятувати гру, але, на жаль, нам цього не вдалося зробити.

- Відсутність Ісраїлова і Браткова – це відчутні втрати?

- Природно. В минулому матчі у нас не грали Трубочкін і Суарес, зараз Ісраїлов і Братков – це наші провідні футболісти. Ісраїлов – один із найкреативніших наших гравців, звичайно, його відсутність відчувалася. Сьогодні з перших хвилин зіграв Діма Жикол – в принципі, як для всього матчу, впорався непогано, майбутнє – в його руках. У нас не такий «глибокий» склад, щоб кожен матч втрачати по два найдосвідченіших футболіста. Повторюся, в принципі, ми грали гідно, але, можливо, не вистачило того ж Ісраїлова, який може і сам забити, і об'єднати команду.

У другому таймі було яскраво видно Полегенька. Але ми вчимося. Сьогодні грали проти команди, яка дуже добре виглядає в силовій боротьбі. Щоб щось створювати, нам потрібно спочатку вигравати боротьбу, а потім ще і проявляти креатив. На даний момент у нас немає забивного нападника і ще одного креативного півзахисника, такого, як Ісраїлов. Звичайно ж, це відчувалося.