В'ячеслав Грозний: «Мякушко не відбирав м'яч. А коли почав відбирати, це помітили в «Динамо»

Динамо Київ 9 Листопада, 11:49 1402
В'ячеслав Грозний: «Мякушко не відбирав м'яч. А коли почав відбирати, це помітили в «Динамо»
Наставник «Говерли» прокоментував гру своєї команди у зустрічі з «Дніпром» (2:0) та перспективи молодих футболістів ужгородців.
«Сьогодні грали команди різного рівня: велика команда «Дніпро» і молоді гравці, які претендують, щоб про них в майбутньому говорили так, як говорять сьогодні про гравців «Дніпра», але ще не здатні грати на цьому рівні.

Ми добу їхали, а в перші 5-10 хвилин було враження, що вони ще сплять в поїзді. «Дніпро» перші 15 хвилин грає активно, забиває м'ячі. Вони найкраще грають з 60 до 90 хвилини.

Можливо, я більше хочу, ніж молоді гравці сьогодні можуть. Але якщо я не підніму планку, вони не будуть прогресувати. Хочу, щоб вони солідно виглядали всі 90 хвилин. Мякушко не відбирав м'яч. А других півроку він почав відбирати, і це помітили в «Динамо». Те ж стосується Кузика. Я кажу, що не можна грати на чистих м'ячах. Потрібен час. Вони лише кілька місяців працюють. Для багатьох і так великий шок - вони не грали на цьому рівні і дивляться: Селезньов, Матеус, Тейшейра, Срна... Вони адаптуються. Ми і збори не проходили. У нас проблема з центральними захисниками, з опорними півзахисниками. На превеликий жаль, немає тих, кого б я хотів. Ніхто не відбирає м'яч, всі хочуть грати на чистих м'ячах. Але нічого. Найлегше опустити руки. Але будемо працювати», - цитує Грозного офіційний сайт «Дніпра».