Іса Шеріф: «Гельзін бреше в кожному своєму слові»

Футбол України 10 Листопада, 12:59 1715
Іса Шеріф: «Гельзін бреше в кожному своєму слові»
Півзахисник «Олімпіка» сам звернувся до журналістів, щоб розставити крапки над «і» у своєму зарплатному конфлікті з президентом донеччан Владиславом Гельзіним.

Нагадаємо, минулого тижня Шеріф заявив, що йому, на відміну від партнерів, перестали платити зарплату через те, що Іса відмовляється підписувати новий контракт. У відповідь Гельзін розповів, що він і так платив Шеріфу більше, ніж той мав отримувати за контрактом, а тому зараз нічого не винен футболістові.

«Гельзін бреше в кожному своєму слові. Він мені запропонував новий контракт, я відмовився, тому що у мене інші плани. Я ніколи не просив його платити більше, ніж належить. Сумніваюся, що мені вдасться повернути зароблені мною гроші.

Якщо він раптом вирішить по справедливості та заплатить мені все, що винен - окей, супер. Якщо ні - ну й добре. Я хочу сконцентруватися на своїй грі, а не забивати собі голову цим. Я вже майже відновився після травми. Сподіваюся, мені дадуть шанс вийти на поле, коли я буду готовий», - цитує Ісу Football.ua.