Збірна України (U-19) вчинила розгром однолітків з Азербайджану – 4:0.

Збірна України 10 Листопада, 18:47 1015
Збірна України (U-19) вчинила розгром однолітків з Азербайджану – 4:0.  | 19-27
Сьогодні, 10 листопада, стартував кваліфікаційний раунд чемпіонату Європи серед збірних команд віком до 19 років для команди України.

У міні-турнірі, який проходить в Азербайджані з 10 по 15 листопада, команда Олега Кузнєцова здобула першу перемогу, здолавши господарів, - інформує footboom.com.

Україна (U-19) - Азербайджан (U-19) 19 3:0

Голи: Шевченко, 47, Щебетун, 62, Пихальонок, 87 (з пенальті), Гуцуляк, 90

Україна: Маханков, Тимчик, Шевченкj, Синиця, Кравець (Щебетун, 60), Олександр Шепелєв (Шаповалов, 77), Коробенко, Пихальонок, Швед, Баланюк (Гуцуляк, 61), Михайличенко

У першому таймі молоді українці нічого не змогли вдіяти з обороною азербайджанців і на перерву команди пішли без голів. А вже в дебюті другої половини захисник «Шахтаря» Дмитро Шевченко поклав початок розгрому азербайджанців. Незабаром ледь з'явившись на заміну Щебетун з «Динамо» подвоїв перевагу «синьо-жовтих», а добили господарів Пихальонок, який реалізував пенальті, і ще один «суперсаб» Кузнєцова Гуцуляк.

У паралельному матчі збірна Боснії здобула перемогу над Туреччиною – 2:1. Українці разом з боснійцями набрали по три очки і лідирують у групі. Свій наступний матч на турнірі підопічні Кузнєцова проведуть якраз проти боснійців 12 листопада і в разі перемоги гарантують собі місце в еліт-раунді.