«Порту» залишається єдиним непереможним клубом в Європі

Динамо Київ 11 Листопада, 15:57 705
«Порту» залишається єдиним непереможним клубом в Європі | 19-27
Команда «драконів», з якою київському «Динамо» належить зустрітися 24 листопада у вирішальному матчі групового етапу Ліги чемпіонів, є єдиною командою в Європі, яка ще не програвала у сезоні 2015/16.

Після перемоги над «Віторією» (Себатул) в чемпіонаті Португалії (2:0) та поразки мадридського «Реалу» від «Севільї» (3:2) в Прімері, «Порту» більше не ділить статус непереможних із «вершковими» та залишається єдиною командою в турнірах під егідою УЄФА, яка досі не програвала в поточному сезоні. Про це повідомляє прес-служба «драконів».

Підопічні Хулена Лопетегі провели 14 поєдинків (9 - в чемпіонаті Португалії, 4 - у Лізі чемпіонів та ще один - у Кубку Португалії), в яких здобули 10 перемог та 4 нічийних результати. У цих матчах «Порту» забив 29 м'ячів (кращим голеадором є Абубакар - 8 голів) та пропустили 8.

У сезоні 2015/16 «дракони» всього 32 хвилини знаходилися в ситуації, коли їм доводилося відіграватися: 29 хвилин у матчі проти «Марітіму» (1:1) та 3 хвилини у поєдинку з «Динамо» у Києві (2:2).