Сергій Палкін: «Йде замовна боротьба проти «Шахтаря»

Футбол України 13 Листопада, 15:16 1633
Сергій Палкін: «Йде замовна боротьба проти «Шахтаря»
Генеральний директор гірників висловився щодо питання зменшення кількості орендованих футболістів, яке обговорювалося на сьогоднішній зустрічі представників клубів УПЛ у Будинку футболу.

- Питання орендованих футболістів - це, за великим рахунком, боротьба проти «Шахтаря». Всі бачать, як вихованці академії «Шахтаря» перемагають наших грандів. Природно, це питання хочуть упорядкувати, щоб його не було.

Мені здавалося, що дана зустріч спрямована на посилення нашого чемпіонату. А виходить так, що його хочуть послабити. Якщо сьогодні «Динамо» забере орендованих футболістів з «Говерли», а ми - із «Зорі», то ці клуби довго не протримаються.

Я не розумію, до чого ці розмови. Нам наводять варіанти з Англією. Але нехай спочатку нашим клубам платять за телевізійні права так, як в Англії. Тоді клуби зможуть платити зарплату, купувати футболістів. Тоді питань немає, можна вводити обмеження. Але у нас ситуація жахлива, а ми намагаємося її ще більше погіршити. Не варто будувати хорошу міну за поганої погоди.

- Вам відомі якісь інсайдерські цифри про ліміт на орендованих?

- Кажуть про дві людини. Завтра половина цих футболістів підуть в профспілки та стоятимуть біля ФФУ, говорячи «Що ви зробили?». У кожного є родини, кожен хоче грати в нормальному клубі, в єврокубках. А їх просто фізично обмежують, бо певний колектив - у даному випадку, «Зоря», йде у верхівці таблиці.

Це чисте замовлення проти футболістів «Шахтаря». На цьому все, - заявив Палкін у коментарі каналу «Футбол 1».