Передматчева прес-конференція Михайла Фоменка

Збірна України 13 Листопада, 19:56 2152
Передматчева прес-конференція Михайла Фоменка
Наставник збірної України прокоментував матч стадії плей-офф Євро-2016 проти Словенії.

«Не залишилося таких проблем, які б ми не вирішили перед матчем. Ми готувалися з тими хлопцями, які завтра зможуть вийти та грати. Завтра важливим буде результат гри.

У минулих матчах захисники далеко грали один від одного? В одній грі склалося так, в іншій так. Люди, враховуючи свою підготовку та свої можливості, грають відповідно. Ми дали хлопцям багато інформації, переглянули достатньо матеріалу. Завтра відбудуться індивідуальні бесіди. Буде виставлена гра в обороні та атаці, враховуючи можливості наші та суперника. Справа у тому, що є думка тренерського штабу про те, що всі матчі дивитися не треба. Є певна філософія. Нам достатньо переглянути 2-3 гри із різними суперниками.

Підтримка? Хлопці грали у Львові, тут вболівальники підтримують по-справжньому. Наша справа виходити та задовольняти вболівальників.

Матч 1999 року? Ми реалісти. Живемо сьогоднішнім днем, інколи завтрашнім. Від цього й відштовхуємося, а те, що було – це історія. Справа в тому, що кожен з хлопців – найкращий для себе психолог. Себе не обдуриш. Вони розуміють, що це особливі матчі. Недооцінки ніколи не було. У цьому плані я спокійний.

Щодо кадрових втрат? Такого не може бути, щоб хтось не втратив форму чи захворів. Зате в інших хлопців буде нагода використати свій шанс та довести, що саме він готовий, можливо, й краще, ніж їхні партнери по команді», - зазначив Фоменко на передматчевій прес-конференції.