Мирон Маркевич: «Мені особисто сподобалося київське тріо, яке грало в домашньому матчі проти «Челсі»»

Збірна України 14 Листопада, 11:01 2298
Мирон Маркевич: «Мені особисто сподобалося київське тріо, яке грало в домашньому матчі проти «Челсі»»
Наставник «Дніпра» - про матч Україна-Словенія.

- Якщо відштовхуватися від стратегії двоматчевого протистояння, то в цій зустрічі найголовніше для нашої збірної – не пропустити. Звичайно, ми граємо вдома і маємо проводити більше часу в атаці. Але наступати треба уважно, щоб не пропустити контратаки. Словенська команда не така проста, якою може здатися на перший погляд. Там є гарні футболісти. Тому найперше треба зіграти акуратно в обороні. А свій гол наша збірна заб’є завжди. 1:0 напередодні виїзду в Марібор було б результатом дуже непоганим.

Сподіваюся, зіграє так, як він вміє, Бойко. Нехай за збірну Денис грає не завжди, але досвіду в нього достатньо. У минулому сезоні він був фундаментом нашого успіху в Лізі Європи, його гра стала для «Дніпра» надійною опорою.

Погано, що не зможе зіграти Ротань. Капітан є капітан. За умови, що не буде й Степаненка, тренерам треба добре подумати над тим, як вийти з ситуації. Мені особисто сподобалося київське тріо, яке грало в домашньому матчі проти «Челсі». Рибалка, Сидорчук й Гармаш замість Буяльського – не виключаю, що саме в такому варіанті наша команда й зіграє.

З нападників же, як на мене, в найліпшій формі перебуває Селезньов. Хоча тренери бачать усіх гравців відразу, мають з чим порівнювати. У них можуть бути свої міркування. В будь-якому разі, атакувальний потенціал збірної залежатиме від того, як зіграють Ярмоленко і Коноплянка. Андрій і Євген – лідери збірної. Дуже важливо, щоб у них пішла гра. Зрештою, їхні дії залежатимуть й від підтримки флангових оборонців, від того, як Федецький і Шевчук підтримуватимуть атаку. Не секрет, що ці амплуа для нашого футболу зараз проблемні, тому дуже сподіваюся, що Артем і В’ячеслав зможуть відіграти в обох поєдинках, — цитує тренера ua-football.com