Гендир «Дніпра»: нас запевняли, що ми долетимо

Динамо Київ 31 Жовтня, 21:50 553
Гендир «Дніпра»: нас запевняли, що ми долетимо
Андрій Стеценко наполягає, що ситуація із кубковим матчем – форс-мажор.

- Андрій Вікторович, яка позиція «Дніпра» перед засіданням дисциплінарних органів?
- На даний момент ми збираємо всі необхідні документи, які незабаром будуть передані у Прем'єр-лігу, і, сподіваюся, допоможуть винести виважене і об'єктивне рішення щодо подальшої долі матчу. У цьому пакеті будуть, у тому числі, і довідки від відповідних служб аеропортів Дніпропетровська і Одеси, що підтверджують вже відомі широкому загалу факти. Двічі поспіль ми зіткнулися з небувалою ситуацією: погода в пункті призначення, який спочатку був готовий прийняти літак, погіршувалася за час польоту до такої міри, що нам не дозволяли приземлятися.

- Чи не розглядалися варіанти дістатися до Одеси іншими видами транспорту?
- Зрозуміло, відразу після того, як у вівторок увечері ми повернулися до Дніпропетровська після першого невдалого польоту, розглядалася можливість відправитися до Одеси поїздом або автобусом. Але обидва варіанти виявилися неприйнятні. Поїзд відправлявся вже через годину, і за такий короткий час вирішити питання поїздки офіційної делегації команди з 40 чоловік було просто неможливо. Варіант з автобусом також не прийняли у зв'язку з тим, що в умовах поганої видимості через сильний туман пересуватися в темний час доби на настільки далеку відстань було вкрай небезпечно. При цьому враховувалися відповідні рекомендації на найближчі дні від ДАІ.

Тому було вирішено летіти на гру в середу вранці, тим більше що авіакомпанія і метеослужби обох міст запевнили нас у можливості здійснити переліт. Однак вчасно вилетіти ми не зуміли тепер вже через погану погоду в Дніпропетровську. Тільки в 14:15 літак з командою зміг піднятися в повітря. А за час перельоту, як уже говорилося, погода в Одесі знову різко погіршилася, і при заході на посадку командир корабля знову отримав заборону на приземлення. Ми кружляли над аеропортом більше півгодини, після чого були змушені повернутися додому. Робити подальші спроби дістатися на гру не дозволяли вже ні погодні умови, ні час, що залишився до початку матчу.

- Чи не намагався «Дніпро» домовитися з «Чорноморцем» про перенесення матчу?
- Я неодноразово вже чув за останню добу подібні припущення і питання. Але потрібно розуміти: є регламент змагань. Ми можемо домовлятися з ким завгодно і про що завгодно, але останнє слово про долю даного матчу - за дисциплінарними органами.