Ірландія перемогла Боснію і Герцеговину і вийшла на чемпіонат Європи

Світовий футбол 16 Листопада, 23:48 1234
Ірландія перемогла Боснію і Герцеговину і вийшла на чемпіонат Європи | 19-27
Збірна Ірландії перемогла команду Боснії та Герцеговини в стиковому матчі за вихід на чемпіонат Європи - 2016. Зустріч проходила в Дубліні на стадіоні «Авіва» і завершилася з рахунком 2:0.

У середині першого тайму Джонатан Уолтерс відкрив рахунок, реалізувавши пенальті. На 70-й хвилині Уолтерс подвоїв перевагу ірландців, оформивши дубль.

Збірна Ірландії пробилася у фінальну частину чемпіонату Європи - 2016. Перший матч між цими командами закінчився внічию - 1: 1.

ЧЄ-2016 - кваліфікація. Стикові матчі. 2-й матч. Ірландія - Боснія і Герцеговина. 2:0

Стартові склади

Ірландія: Рандольф - Коулман, Лео, Кларк, Бреді - Вілан (О`Ші, 90+1), Маккарті - Хендрік, Уолтерс, Хулахан (Макклін, 54) - Мерфі (Лонг, 55).

Боснія і Герцеговина: Беговіч - Враньєш, Зукановіч, Спахіч, Колашінац, - Цоцаліч (Бешич, 46), Медуньянін (Джуріч, 69) - Вішча, Пьяніч, Луліч (Ібішевіч, 80) - Джеко.

Попередження: Макклін, Лонг - Луліч, Спахіч, Джеко, Джуріч.

Голи: Уолтерс, 24 (1:0, пен); Уолтерс, 70 (2:0).