Роман Нойштедтер: «Я ніколи не говорив, що готовий прийняти українське громадянство»

Збірна України 22 Листопада, 12:46 2838
Роман Нойштедтер: «Я ніколи не говорив, що готовий прийняти українське громадянство»
Півзахисник «Шальке», який народився у Дніпропетровську, заявив, що готовий грати за збірну Росії, якщо отримає таке запрошення.

«Друзі телефонують, цікавляться, інтернет повний повідомленнями про те, що російська футбольна федерація начебто планує мене запросити. Навіть у клубі мені про це говорили, запитували, що і як. А я й сам не знаю, чи правда мене хочуть бачити у збірній Росії, чи ні. Знаю тільки те, що розповіли, що в інтернеті прочитав. Ніхто мені офіційно з Москви поки не телефонував, ніхто зі мною про це не розмовляв. Почекаємо, що буде далі.

Чи готовий я виступати за збірну Росії? Так, звичайно. Це шанс для мене, я буду радий, якщо мене запросять в російську збірну. Якщо покличуть - я готовий грати за Росію. Але, скажу ще раз: я поки що про це нічого не знаю.

Що стосується мого запрошення в збірну України в 2011 році, то я ніколи не казав, що готовий відмовитися від німецького паспорта. Тоді взагалі ситуація була дуже схожою на сьогоднішню. Хтось у Києві не те написав, не те на прес-конференції сказав, що Нойштедтер - він народився в Україні, він може за нас зіграти. Це все, що дійсно було. Зі мною тоді ніхто з українського футбольного керівництва не говорив. І я також не казав, що готовий паспорт віддавати і українське громадянство приймати. І навіть не думав особливо про це - бо думати просто нема про що. Ось і зараз, перш, ніж говорити про паспорти і громадянство, варто було б зрозуміти: чи дійсно збірна Росії мною цікавиться, чи це тільки журналістська качка», - сказав Нойштедтер у інтерв'ю «Советскому Спорту».