Срна: Щоб нас обігравала команда, яка не отримує зарплату за кілька місяців...?!

Футбол України 2 Листопада, 11:14 483
Срна: Щоб нас обігравала команда, яка не отримує зарплату за кілька місяців...?!
Капітан донецького "Шахтаря" Даріо Срна прокоментував поразку своєї команди в матчі проти луцької "Волині". Нагадаємо, зустріч завершилася з рахунком 0:2.

"Мене не цікавлять травми після гри. Мене цікавить результат. А він неприємний. Ми боремося за очки, але з такою грою в наступному році в Лігу чемпіонів не потрапимо. Першим таймом ми можемо бути задоволені, бо створили більше моментів, ніж "Волинь". З одного боку, я розумію наші помилки: не забили, маючи стільки можливостей, плюс самі собі привезли такі тупі два голи! Але є футбольний закон: не забиваєш - пропускаєш. Мені вже набридло просити вибачення у вболівальників. Ми самі загнали себе в таку ситуацію. Я вважаю, що тренер тут не винен - ​​він нас дуже добре готував, а ми просто не виконали своє завдання на полі. Кожен наш футболіст повинен задуматися, тому що він грає в "Шахтарі" - команді, яка чотири роки поспіль ставала чемпіоном України. Я з повагою ставлюся до "Волині". Але щоб з рахунком 2:0 нас обігравала команда, яка не отримує зарплату за кілька місяців і яку практично не можна порівнювати з "Шахтарем"... Це погано і для "Шахтаря" в цілому, і для наших футболістів зокрема. Всі повинні задуматися, зробити висновки і самі себе витягнути з цієї ситуації.

Футболу без удачі не буває. Сьогодні вона була на їх стороні. Ми, може, не заслужили удачу, тому не реалізували стільки моментів. Звичайно, настрій не дуже... Завжди приємно, коли виграєш, посміхаєшся, спілкуєшся з уболівальниками - і все добре. Але зараз ситуація неприємна. Це вже непроста ситуація... Вважаю, що футболісти самі винні в цьому всьому. Містер максимально професійно робить свою роботу, допомагає гравцям, захищає. Але в деяких програних матчах винні тільки ми. Тому зараз зобов'язані задуматися і вибратися", - Наводить слова Срни прес-служба донецького клубу.