Артем Сухоцький: «Алієв і Юссуф - лідери «Динамо-2»

Динамо Київ 2 Листопада, 12:23 580
Артем Сухоцький: «Алієв і Юссуф - лідери «Динамо-2»
Напередодні матчу з «Динамо-2» прес-службі ПФК «Олександрія» вдалося поспілкуватися з вихованцем динамівської академії, а нині гравцем «Олександрії» Артем Сухоцький.

- Артем, найближчий календарний матч ПФК «Олександрія» зіграє з «Динамо-2». Раніше ти грав у цій команді. Які сильні і слабкі сторони ти можеш виділити?

- Я вважаю, що головним козирем киян є швидкість, адже більшість гравців досить молоді.

Ще хотів би сказати про взаєморозуміння. Вже майже два роки в складі динамівців немає особливих змін, тому я вважаю, що це їх сильні сторони, а про слабкі нам повинні розповісти тренери на теорії.

- Кого б ти виділив зі складу киян?

- Безумовно, лідерами «Динамо-2» є Алієв та Юссуф, оскільки мають великий досвід виступів за основну команду. А так, можу сказати, що всі інші хлопці молоді, талановиті, можуть гідно грати на високому рівні, тому когось із них виділяти немає сенсу.

- Чи є у тебе друзі в складі « Динамо-2»?

- Друзів немає, але є з ким поговорити і згадати минуле.

- На початку чемпіонату ПФК «Олександрія», володіючи ініціативою, зіграла в «суху нічию» з киянами. До того ж, на останніх секундах самі ледве не пропустили. Не хочете довести, що клас і майстерність олександрійців вище, ніж у молодих динамівців?

- Я пам'ятаю цю гру. Було дуже багато емоцій, а також безліч моментів і вилучення. Шкода, що ми заробили лише одне очко. Я сподіваюся, що цього разу фортуна буде на нашому боці, і ми впевнено переможемо.