ФК «Карпати» провели футбольну вечірку на честь закінчення першого кола чемпіонату

Футбол України 4 Грудня, 14:08 501
ФК «Карпати» провели футбольну вечірку на честь закінчення першого кола чемпіонату
3 грудня в спортивно-інформаційному центрі «Parimatch.ua» в Одесі відбулася зустріч ФК «Карпати» з вболівальниками і спортивними журналістами, на якій клуб підбив підсумки своїх виступів в осінній частині «Ліги Парі-Матч».

ФК «Карпати» закінчив виступи в «Лізі Парі-Матч» в цьому календарному році на 8-му місці. Команда зіграла в Одесі останній матч проти донецького «Шахтаря», поступившись з рахунком 3: 0.

Після завершення поєдинку львівська команда в спортивно-інформаційному центрі «Parimatch.ua» спільно з уболівальниками і спортивними журналістами підбила підсумок своїм виступам в 2015 році. Про результати в «Лізі Парі-Матч» та інших важливих моментах клубу розповів Ігор Йовічевіч, тренер ФК «Карпати».

- Які основні позитивні та негативні моменти можна виділити у грі «Карпат» в першій половині чемпіонату? Де вдалося прибавити, а де були недопрацювання?

- Не втомлююся повторювати про те, що «Карпати» йдуть по дорозі становлення команди, фундамент якої складається з власних вихованців. Це основа філософії клубу, до того ж прийнята вона була ще задовго до економічної кризи в українському футболі. Таким чином, варто усвідомити, що «Карпати» обрали цей шлях добровільно і свідомо, а не стали заручниками ситуації. Саме тому, у нашому складі виступає багато вихованців клубної школи та академії «Карпат». Звичайно, у певних моментах, у матчах проти команд рівня «Динамо» та «Шахтаря», їм бракує досвіду, але все прийде з часом. Команда рухається у вірному напрямку, я бачу великий потенціал у ній. До того ж, можна порівняти результати команди у минулому чемпіонаті і в цьому. Торік, згадайте, з команди знімали очки, але ми не просто вижили, ми стали сильнішими і впевненішими.

- Чи є пропозиції, як вирішувати питання з форвардом, в якому команда відчуває очевидну потребу?

- Звичайно, команда відчуває брак нападника, який міг би стати ключовою фігурою в атаці. Не секрет, що протягом довгого часу ми не мали можливості проводити трансферну діяльність, але я сподіваюся, що узимку, якщо така нагода буде, клуб зробить все можливе для того, аби підсилити команду.

- Чому після настільки жвавого старту команда пригальмувала і випала з єврокубкової зони? Або хороший темп стартових турів був більше випадковістю, ніж закономірністю?

- Знову ж таки, повторю, що наша команда дуже молода. Уже регулярно, з перших хвилин, грають сімнадцятирічні Олексій Гуцуляк та Василь Кравець, не набагато старші за них Дмитро Кльоц, Амбросій Чачуа, Вадим Страшкевич, Роман Підківка, Денис Мірошніченко та інші хлопці. Що вже говорити, якщо 23-річний Володимир Костевич сприймається як ветеран команди. Саме тому у нас був нестабільний відрізок. Але з кожним матчем ми стаємо впевненішими і розуміємо смисл нашого прогресу.

- Чи готові нинішні «Карпати» боротися з «Волинню» та «Ворсклою» за п'яту сходинку, яка з великою часткою ймовірності знову стане єврокубковою?

- Варто відзначити, що і «Волинь», і «Ворскла» зараз показують дуже хороший футбол, зокрема і завдяки великій кількості досвідчених футболістів. Наша команда значно молодша, але у будь-якому випадку, лише весна дасть відповідь на це запитання.

- Наскільки спонсорські надходження від «Парі-Матч» допомогли клубу в належному фінансуванні, в тому числі, і для першої команди?

- У сучасному українському футболі ледь не щодня з’являються прикрі новини про фінансові проблеми великої кількості клубів. Йдеться навіть про те, що вони можуть зникнути з футбольної мапи, навіть попри те, що мають безліч титулів та багатовікову історію. Саме тому, фінансова допомога від спонсорів є чи не ключовим фактором виживання клубів. Якщо поглянути на ігрову форму львівських «Карпат», то видно, що спонсорські логотипи заполонили усі можливі місця. У цьому плані в Україні «Карпати» далеко попереду. Це говорить і про імідж клубу, і про те, що «зелено-білі» готові до взаємовигідної роботи зі спонсорами, і про те, що наш клуб є бажаним для рекламодавців. Оскільки «Парі-Матч» є титульним спонсором клубу, тобто лого компанії знаходиться на ключовому місці на футболці, це свідчить про дуже солідну фінансову підтримку з боку компанії. Я і наші футболісти насправді раді тому, що у різних куточках України є небайдужі підприємці, які готові підтримувати український футбол.

Нагадаємо, що футбольна вечірка була організована спільно з компанією ТОВ «Парі-Матч», яка стала в цьому році титульним спонсором львівської команди.

«Наша компанія ставить собі на меті всеосяжну підтримку українського футболу. І ми не даремно підтримали ФК» Карпати », так як саме львівський клуб - це особлива сторінка українського футболу. Ми впевнені в тому, що сьогоднішнє 8-е місце в турнірній таблиці «Ліги Парі-Матч», яке займають «Карпати», - це тільки початок. Переконаний, що вже навесні «Леви» боротимуться за найвищі позиції в чемпіонаті і потрапляння в єврокубки!», - зазначив директор зі зв'язків з громадськістю ТОВ «Парі-Матч» Вадим Місюра.

Без уваги на заході не залишились і фанати, які прийшли на зустріч з командою. Футболісти та тренерський штаб провели автограф-сесію для вболівальників. А найбільш активні гості отримали подарунки від ТОВ «Парі-Матч» за свої знання про історію та результати ФК «Карпати».