Артем Франков: «Один із клубів відрахував за договорняки 11 людей»

Футбол України 4 Грудня, 14:59 794
Артем Франков: «Один із клубів відрахував за договорняки 11 людей»
Головний редактор журналу «Футбол» поділився думкою про зустріч представників УПЛ щодо проблеми матчів з фіксованим результатом.

«У середу у Федерації футболу трапилися збори з вказаного приводу - було сказано кілька слів з приводу сволот, які заробляють на футболі не занадто футбольним чином. Шкода, головні підозрювані (вам не платять - ви не сперечаєтесь - стало бути, берете участь у всьому цьому?!) в Будинок футболу не прийшли - напевно, соромно. А страшно хотілося б подивитися їм в очі... Можливо - вставити в ці очі пальці.

Але всім учасникам подібних ігрищ було б не зле запам'ятати одну цілком тривіальну річ: у системі УЄФА навпроти прізвищ гравців, які брали участь в підозрілих матчах, проставляється статистика такого роду - скільки матчів на рахунку. І коли хтось збирається перейти в європейський клуб, це «портфоліо» миттю витягується на білий світ... Хочете перевірити, дорогі мої бійці?!

Один із клубів за результатами внутрішнього розслідування відрахував 11 осіб - мова про видатні поєдинки молодіжних та юнацьких команд. Щоб ви нічого собі не придумували - свідчення підколоти, хто, скільки і за яку подставу. Аби ніхто з цих персонажів, за одноголосним зауваженням учасників зустрічі, потім не ліз у футбол! Більше того, є ще й організатор - з тих, хто демонструє на трибуні чи то яскраві шапочки, чи то строкаті хустки на знак того, що слід влаштувати... Якщо вам стане легше - він не українець... Але всім відомий. Думаєте, українці таким не займаються? Блажен хто вірує - тепло йому на світі», - цитує Франкова MatchDay із посиланням на журнал «Футбол».