Післяматчева прес-конференція Анатолія Чанцева

Динамо Київ 4 Грудня, 21:40 1676
Післяматчева прес-конференція Анатолія Чанцева
Головний тренер «Металурга» прокоментував майбутнє запорізького клубу та розповів, чим планує займатися після 17 грудня, коли команда припинить існування.

- Мені буде простіше, якщо ви будете задавати питання. Увійдіть у моє становище, - попросив Анатолій Чанцев на прес-конференції після поразки від київського «Динамо» (0:6).

- Нас цікавить доля клубу. Сергій Ребров на прес-конференції сказав, що хотів би, щоб «Металург» залишився…

- Багато хто хоче цього – я, гравці, тренерський штаб та працівники клубу. Але, якщо чесно, я нічого не знаю, у мене немає ніякої інформації. Останнім було повідомлення від клубу, що всім потрібно писати заяви про звільнення після цієї гри з «Динамо». Це стосується не лише гравців і тренерів, а всіх працівників клубу.

- Тобто навесні «Металурга» вже не буде?

- На останній зустрічі власника з громадськістю він сказав, що 17 грудня – це останній день існування клубу, тому що йде процес ліквідації.

- У ЗМІ з’явилася інформація про потенційних інвесторів-німців…

- Не можу сказати щось конкретне, тому що я нічого не бачив, а лише чув, що казали про якихось людей – австрійців чи німців, які знайомилися з інфраструктурою клубу, їздили на базу, дивилися школу. Офіційно ж заявити нічого не можу.

- Чим гравці та тренери «Металурга» будуть займатися після 17 грудня?

- Я не знаю, хто чим буде займатися після 17-го числа. Що стосується мене, то мені потрібно поїхати до якоїсь клініки, щоб відновити свої нерви та здоров’я.