​Ігор Суркіс: «Всі сили будуть віддані в матчі проти «Маккабі»

Динамо Київ 4 Грудня, 22:13 2374
​Ігор Суркіс: «Всі сили будуть віддані в матчі проти «Маккабі»
Президент київського «Динамо» - про перемогу киян над запорізьким «Металургом» та хід справ з поданням апеляції до УЄФА на покарання «біло-синіх» матчами безглядачів.

– На матч хтось не потрапив в заявку, когось приберегли. Всі сили будуть віддані в матчі проти «Маккабі».

– Не знайшли винуватців, через яких клуб покарали матчами без глядачів?

– Ми займаємось цим питанням. Правоохоронні органи додатково опитують потерпілих. В найближчий час все дізнаєтесь. Зараз ми не можемо розголошувати цю інформацію. Ми пред’явимо УЄФА всі аргументи та постараємось, щоб хоча б один матч був без глядачів, а другий і третій – умовно. Все для цього робитимемо.

– Тобто, «Динамо» ще не подало апеляцію?

– Ні. В нас є можливість це зробити до дев’ятого грудня. Працюємо разом з правоохоронними органами, з’являються нові факти. Потрібно дуже добре підготуватися, бо там, на апеляції, ми будемо заслухані. Ще раз хочу повторити, що расизму там не було. Якщо це вдасться довести, то УЄФА піде нам на зустріч. Вимагати ми не можемо нічого – лише просити. І другий матч весною хотілося б розпочинати з глядачами. Футбол без вболівальників – це не футбол.

– Вболівальники сподівались, що апеляцію буде подано швидше і поки рішення розглянуто не буде, можна буде зіграти із заповненими трибунами вже проти «Маккабі»…

– Рішення УЄФА набуває чинності з моменту його оголошення на КДК і щоб ми не говорили, не робили – все одно грали б матч проти «Маккабі» без глядачів. Ми консультуємось з нашими юристами і робимо все чітко і вивірено, щоб вже весною ми грали за підтримки глядачів на трибунах. Щодо квитків, то ми або повернемо гроші, або вони будуть дійсними на наступні матчі.