​В'ячеслав Грозний: «Як потрапити в «основу» «Динамо»? Пройти шлях Буяльського, Мякушка та Макаренка!»

Динамо Київ 5 Грудня, 13:45 2174
​В'ячеслав Грозний: «Як потрапити в «основу» «Динамо»? Пройти шлях Буяльського, Мякушка та Макаренка!»
Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний висловився про потенціал молодих футболістів київського «Динамо», які виступають в його команді на правах оренди.
«Вони ще діти, вони ще не грали в дорослий футбол. Проти «Шахтаря», «Динамо», «Дніпра» та «Зорі» дуже складно молодим хлопцям діяти. Зараз хлопці проходять хорошу школу.

Так, грати з Акакпо, Кочишем, Шарпаром, Шацьких та Фещуком було значно легше — це футболісти високого класу. А це — діти, які у футболі роблять перші кроки.

Після матчу з «Шахтарем» я поговорив з ними і сказав: «Бачите, в чому різниця? Вони все роблять швидше. Вони думають швидше! Вони технічніші і працюють на футбольному полі зовсім по-іншому. Тому вони грають у «Шахтарі», в Лізі чемпіонів і в збірних. Якщо ви хочете дорости до рівня київського «Динамо», перед вами ще довга дистанція. І Ребров, і Суркіс дивляться, як ви виступаєте в кожному матчі. Як вам туди потрапити? Пройти шлях Буяльського, Мякушко і Макаренка! Цей шлях дасть вам можливість зрозуміти, за рахунок чого ви зможете прогресувати», — цитує Грозного dynamo.kiev.ua.