Маркевич: «Я хоч завтра можу подати у відставку»

Футбол України 5 Грудня, 21:26 1361
Маркевич: «Я хоч завтра можу подати у відставку»
Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич на прес-конференції після матчу проти «Волині» (0:1) поділився думкою про песрспективи команди.
«Яке я бачите майбутнє цієї команди? Взагалі не бачу. З таким ставленням не бачу. Відверто кажу, ця команда себе зжила. Щоб «Дніпро» далі був «Дніпром», потрібно серйозно займатися командою. Я це неодноразово говорив і зараз повторюю. Справа не в мені. Я хоч завтра можу подати у відставку. Може, якийсь тренер бачить інакше. Зі мною ніяких проблем не буде.

Заміна Ротаня? Ротань сам попросив заміну. У нього травма, рецидив. І лікарі сказали, що бажано, щоб він далі не грав.

Віра в Папу Гуйє? Ще раз повторюю: значить, я не так бачу футбол у Дніпропетровську. Зі мною немає ніяких проблем. Прийде інший тренер - ставитиме Сватка. Може бути, це і правильно. Я не знаю. Я бачу інший «Дніпро», який повинен бути. Навіщо ми результат робили в минулому році? Щоб клуб серйозно розвивався. А так... Я ходжу, як громовідвід. Бачу зовсім все по-іншому.

Я цю ситуацію бачив ще три місяці тому. У тринадцяти чоловік закінчуються контракти: один на валізах, один не хоче, один носом крутить. Були б у мене гроші, я б їм платив - залишайтеся, хлопці. Ніхто ж не знає, що завтра буде. Має зустрітися президент з головним тренером і сказати: «Мені потрібно це і це», - сказав Маркевич.