"Ворскла" і "Металіст" зіграли внічию у Полтаві (ВІДЕО)

Футбол України 3 Листопада, 15:46 1183
Ворскла і Металіст зіграли внічию у Полтаві (ВІДЕО) | 19-27
У Полтаві завершилася зустріч місцевої "Ворскли" та харківського "Металіста" в рамках 15-го туру чемпіонату України серед клубів прем'єр-ліги. У стартовому протистоянні неділі команди зіграли внічию з рахунком 1:1.

Гості вийшли вперед незадовго до свистка на перерву після точного удару Родріго Моледо. Полтавчани зуміли зрівняти рахунок після розіграшу стандарту, на 68-й хвилині відзначився Денис Дедечко. Під завісу матчу Марко Девіч мав забивати другий гол "Металіста", проте не влучив у порожні ворота, отримав пошкодження і був змушений поступитися місцем на полі Володимиру Гоменюку. У підсумку результат на табло не змінився, у протистоянні суперників найсильніший виявлений не був.