В'ячеслав Грозний: «Арбітр придумав пенальті»

Футбол України 6 Грудня, 14:35 793
В'ячеслав Грозний: «Арбітр придумав пенальті» | 19-27
Головний тренер ужгородської «Говерли» поділився емоціями після програшу «Олександрії» (1:2).
«Я дивився три повтори епізоду з пенальті, і ніякого пенальті там не було. Я розумію, чому так судять. По-перше, тому що я даю інтерв'ю, де виступаю за введення міжнародного суддівського обміну. По-друге, тому що «Говерлу» завжди «щипають», адже у неї своє бачення на багато речей. Нехай з Угорщини, Словаччини, Молдови, Чехії, Польщі приїдуть судді на один рік, і цього не буде. Тому що поки не поміняється система, нічого не зміниться. Футболісти і тренери основні, а не арбітри.

У першому таймі ми програвали підбори в центральній зоні. «Олександрія» грає в італійському стилі, не роблячи нічого зайвого і не перетримуючи м'яч. Тому було важливо грати без зайвих рухів. Перший гол - результат нашої помилки. Хоча у них були моменти, Таргамадзе міг забити. У перерві ми поговорили з гравцями, тому що вони не виконували установку на матч. У другому таймі вони почали її виконувати, у нас була перевага. Моментів біля наших воріт не було, ми виявляли ініціативу, і, якби арбітр не придумав пенальті, все закінчилося б нічиєю.

З «Говерлою» вже почали розраховуватися, хоч і не в тому обсязі, в якому нам би хотілося. Є запевнення керівництва в тому, що процес буде продовжуватись. Я впевнений, що «Говерла» залишиться. У якому стані будуть гравці - це вже інший аспект», - цитує Грозного footballua.tv.