Ліга чемпіонів. «Динамо» (Київ) - «Маккабі» (Тель-Авів). Прев’ю

Динамо Київ 7 Грудня, 09:11 1661
Ліга чемпіонів. «Динамо» (Київ) - «Маккабі» (Тель-Авів). Прев’ю | 19-27
У середу, 9 грудня, у Києві відбудеться поєдинок 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів 2015/2016, в якому київське «Динамо» прийме тель-авівський «Маккабі».

Початок гри на НСК «Олімпійський» - о 21:45.

«Динамо» (Київ, Україна)

Поточний показник у національному чемпіонаті: 2-е місце (16 матчів, 14 перемог, 1 нічия, 1 поразка, м'ячі – 37:6).

Поточний показник у груповому турнірі Ліги чемпіонів: 3-е місце (5 матчів, 2 перемоги, 2 нічиї, 1 поразка, м'ячі – 7:4).

Незамінні в груповому турнірі Ліги чемпіонів: Александар Драгович, Євген Хачеріді, Сергій Рибалка – за 450 хвилин.

Найвитриваліші (футболісти, які подолали найбільшу відстань у чотирьох матчах): Сергій Рибалка (54 699 м), Александар Драгович (49 770 м), Євген Хачеріді (48 616 м).

Воротар №1: Олександр Шовковський – 4 матчі (2 пропущених м'ячі)

Бомбардири в груповому турнірі Ліги чемпіонів: Андрій Ярмоленко - 2 голи, Віталій Буяльський, Олег Гусєв, Александар Драгович, Жуніор Мораес, Дерліс Гонсалес – по 1 м'ячу.

Лідер за кількістю ударів у площину воріт – Дерліс Гонсалес (6 точних ударів, усього на його рахунку – 14 ударів)

Лідер за кількістю передач – Александар Драгович (283 пасу)

Лідер за кількістю точних передач – Александар Драгович (250 точних пасів, 88%)

Кращий відсоток точних передач – Євген Хачеріді (91%, 245 точних пасів)

Лідер за кількістю прострільних передач – Андрій Ярмоленко (27 прострілів)

Лідери за кількістю точних прострільних передач – Данило Сілва, Андрій Ярмоленко (по 3 прострілу)

Найгрубіші гравці – Денис Гармаш, Жуніор Мораес (12 порушень правил), Сергій Рибалка (10)

Лідери за заробленими штрафними ударами – Жуніор Мораес (14), Андрій Ярмоленко (11), Віталій Буяльський (10)

Під загрозою дискваліфікації – Віторіну Антунеш, Віталій Буяльський

«Маккабі» (Тель-Авів, Ізраїль)

Поточний показник у національному чемпіонаті: 1-е місце (12 матчів, 9 перемог, 1 нічия, 2 поразки, голи – 27:11).

Поточний показник у груповому турнірі Ліги чемпіонів: 4-е місце (5 матчів, 5 поразок, голи – 1:15).

Незамінні в груповому турнірі Ліги чемпіонів: Предраг Райкович - 450 хвилин, Еран Захаві - 449 хвилин, Галь Альберман - 445 хвилин.

Найвитриваліші (футболісти, які подолали найбільшу відстань у чотирьох матчах): Галь Альберман (47 042 м), Еран Захаві (46 889 м), Авраам Рикан (43 387 м), Дор Перець (42 144 м).

Воротар №1: Предраг Райкович – 5 матчів (15 пропущених м'ячів)

Кращий бомбардир у груповому турнірі Ліги чемпіонів: Еран Захаві – 1 гол.

Лідер за кількістю ударів у площину воріт – Еран Захаві (7 влучних ударів, всього на його рахунку – 20 ударів)

Лідер за кількістю передач – Галь Альберман (240 пасів)

Лідер за кількістю точних передач – Галь Альберман (218 точних пасів, 91%)

Лідер за кількістю прострільних передач – Таль Бен Хаїм II (12 прострілів)

Лідер за кількістю точних прострільних передач – Нікола Мітровіч (5 прострілів)

Найгрубіші гравці – Карлос Гарсія (9 порушень правил), Таль Бен-Хаїм I (8)

Лідери за заробленими штрафними ударами – Таль Бен-Хаїм II, Галь Альберман (по 11)

Дискваліфікований - Таль Бен-Хаїм I

Травмовані або під питанням – Таль Бен-Хаїм II (задній м'яз стегна), Деян Радоньїч (гомілкостоп).

Поточні справи

Між матчами в Хайфі і Києві «Динамо» провело 12 матчів, стільки ж і «Маккабі». «Динамо» свій останній матч зіграло в п'ятницю, а «Маккабі» - в суботу.

«Динамо»: 12 матчів, 9 перемог, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів – 31:6.

Останні п'ять матчів «Динамо»:

08.11. ПЛ. «Сталь» (д) - 2:0

20.11. ПЛ. «Олімпік» (н) - 3:0

24.11. ЛЧ. «Порту» (в) - 2:0

29.11. ПЛ. «Чорноморець» (д) - 2:1

04.12. ПЛ. «Металург» (н) - 6:0

«Маккабі»: 11 матчів, 6 перемог, 1 нічия, 5 поразок, різниця м'ячів – 21:18.

Цікава особливість

Цими вихідними «Маккабі» зіграв внічию вперше з 12 вересня. З тих пір команда провела 15 поєдинків, в яких здобула сім перемог і зазнала вісім поразок. Безнічийна серія перервалася 5 грудня у грі із «Хапоелем» (Кфар Саба), яка завершилася з рахунком 0:0.