Матч «Динамо» - «Маккабі» покажуть у мережі кінотеатрів «MULTIPLEX»

Динамо Київ 7 Грудня, 18:52 1009
Матч «Динамо» - «Маккабі» покажуть у мережі кінотеатрів «MULTIPLEX»
Телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2», ексклюзивні транслятори всіх поєдинків Ліги чемпіонів УЄФА, і мережа кінотеатрів «MULTIPLEX» запрошують футбольних уболівальників в середу, 9 грудня, о 21:45 подивитися на великому екрані вирішальний для київського «Динамо» поєдинок групового етапу головного європейського клубного турніру.

8 і 9 грудня відбудуться вирішальні ігри групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА - найпрестижнішого клубного турніру в світі. Визначиться доля і київського «Динамо»: у разі перемоги кияни гарантують собі місце в плей-офф турніру вперше за 16 років.

Через санкції з боку УЄФА «біло-сині» проведуть зустріч з «Маккабі» при порожніх трибунах, і вболівальники не зможуть підтримати команду на НСК «Олімпійський». Однак телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» та мережа кінотеатрів «MULTIPLEX» нададуть можливість любителям футболу з усієї країни повною мірою відчути атмосферу поєдинку «Динамо» - «Маккабі» завдяки перегляду протистояння на великих екранах. Кожен уболівальник зможе не тільки відчути ефект присутності на грі і підтримати українську команду, але й взяти участь у розіграші м'яча Ліги чемпіонів і стати героєм прямого ефіру передматчевої програми «Ніч Ліги чемпіонів» на телеканалі «Футбол 2».

Головний матч «Динамо» в осінній частині єврокубків можна подивитися в таких кінотеатрах:

Київ: ТРЦ Атмосфера, ТРЦ Проспект, ТРЦ Комод

Житомир: ТРЦ Глобал UA

Запоріжжя: ТРЦ Аврора

Дніпропетровськ: ТРЦ Караван

Кривий Ріг: ТРЦ Вікторі Плаза

Маріуполь: ТРЦ ПортCity

Миколаїв: ТРЦ Сіті Центр

Рівне: ТРЦ Ера

Херсон: ТРЦ FABRIKA

Хмельницький: ТРЦ Оазис

Чернігів: ТРЦ HOLLYWOOD