Віктор Грачов: «Шахтарю» сьогодні буде краще грати, ніж затра «Динамо» при пустих трибунах»

Футбол України 8 Грудня, 14:46 615
Віктор Грачов: «Шахтарю» сьогодні буде краще грати, ніж затра «Динамо» при пустих трибунах»
Колишній футболіст «Шахтаря», за який провів майже три сотні матчів, відзначившись 65 влучними ударами, й екс-тренер в структурі «Гірників» і сімферопольської «Таврії» поділився своїми думками щодо поєдинку 6-го туру Ліги чемпіонів ПСЖ – «Шахтар», який відбудеться сьогодні в столиці Франції, а також дав свій прогноз на підсумок зустрічі.
«Чи не буде думок про відпочинок? Ні. Все-таки це – Ліга чемпіонів. Для гравців одне задоволення грати в таких матчах при повному стадіоні. Тим паче, в чемпіонаті України мало таких зустрічей, на яких присутній подібних ажіотаж. Як казали гравці у своїх інтерв’ю: «Побачити Париж – і можна померти». Думаю, українці не лише організують собі екскурсію містом. Повинні також показати свою найкращу гру. Який би сьогодні не був результат, «Шахтарю» ніхто ні в чому не буде дорікати, що програли чи як програли. Потрібно розуміти, що донеччани потрапили в групу до двох команд із когорти найсильніших. Це – сто відсотків. «Реал» уже давно перебуває на вершині. Втім, ПСЖ із своїми інвесторами-шейхами теж прямує в тому напрямку.

Чужі трибуни? Підтримка завжди потрібна. Проте це в будь-якому випадку краще, ніж грати при пустих трибунах, на що завтра чекає «Динамо». Думаю, що українські глядачі все ж будуть спостерігати за футболом наживо. Наша тамтешня діаспора обов’язково прийде вболівати за «Шахтар», отож, без підтримки команда не залишиться. Нашим співвітчизникам із найближчих країн (приміром, Італії та Бельгії) також ніхто не заборонить відвідати стадіон.

Давайте поставлю на 2:2. Плекаю надію, що буде принаймні не гірший результат. Така моя думка», - цитує Грачова bookmaker-ratings.com.ua.