Андрій Ярмоленко: «Якщо пропозиція влаштує президента, то залишу «Динамо» взимку»

Динамо Київ 10 Грудня, 00:45 5259
Андрій Ярмоленко: «Якщо пропозиція влаштує президента, то залишу «Динамо» взимку»
Лідер київського «Динамо» Андрій Ярмоленко розповів, за яких умов може залишити клуб уже цієї зими.
«Завтра пройду обстеження і тоді буде ясно, що за травма. Сподіваюся, нічого серйозного. Відпочину 1-2 тижні і повернуся до футболу. Після того, як залишив поле, дуже переживав у роздягальні. Але головне, що зуміли вийти і подарувати свято вболівальникам.

Вихід з групи багато чого значить. Це значить, що ми на правильному шляху, тренери правильно підбирають тренувальний процес, тактику на гру. Хоча експерти, зокрема, на вашому каналі («Футбол 1»/«Футбол 2» - ред.) скажуть, що «Порту» було не таке, «Челсі» - не таке... але головне, що «Динамо» таке.

Останній раз, коли «Динамо» виходило в плей-офф, бачив ще по телебаченню. Та найголовніше, що вийшли тепер.

«Маккабі» грало неактивно, навіть в нас в Україні команди не так сильно захищаються. Швидкий гол дозволив нам грати далі легше.

Чи залишу «Динамо» взимку? Усе залежить від пропозицій від інших команд і що скаже президент. Якщо пропозиція влаштує президента і мене, то прийму її.

Чи не було домовленості, що допоможу команді вийти з групи і мене відпустять? Про що розмовляли з президентом, нехай залишиться між нами», - сказав Андрій Ярмоленко в ефірі каналу «Футбол 2».