Ультрас «Дніпра» написали відкритий лист керівництву клубу

Футбол України 10 Грудня, 16:56 1789
Ультрас «Дніпра» написали відкритий лист керівництву клубу
Представники ультрас «Дніпра» вимагають у Коломойського, Маркевича та футболістів поваги до імені клубу.

Фани «Дніпра» у соціальній мережі опублікували відкритий лист до власника клубу Ігоря Коломойського, генерального директора Андрія Стеценка та головного тренера Мирона Маркевича.

«Нам незрозуміла позиція власника клубу, пана Коломойського, який вже давно публічно не говорить про перспективи клубу, його цілі і завдання. Ми вважаємо, що «Дніпро» для численних шанувальників команди і звичайних мешканців міста - набагато більше, ніж звичайний бізнес, кому б він не належав. «Дніпро» - це ім'я, символ, а не макаронна фабрика або нафтопереробний завод.

Нам неприємні ситуації, коли ім'я «Дніпра» мусується в якихось боргових історіях з іноземними фірмами і власними гравцями, нам неприємна незрозуміла позиція власника клубу, яка не сприяє ефективному управлінню клубом, яку здійснює генеральний директор клубу пан Стеценко.

Як приклад, хотілося б навести такі факти, що з багатьма фахівцями, які очолювали «Дніпро» в якості головних тренерів, такими як О. Протасов, В. Безсонов, Х. Рамос, М. Маркевич у пана Стеценка не складаються конструктивні відносини, необхідні для загального успіху.

Постійні розбіжності, що виносяться на широку громадськість за допомогою інтерв'ю, в яких пан Стеценко доводить свою правоту, своє бачення розвитку команди, не розуміючи, що таким чином наноситься лише шкода «Дніпру».

Незрозуміла трансферна політика, коли в команду залучаються футболісти, які не відповідають рівню «Дніпра» як за професійними, так і за моральними якостями. Навіщо запрошуються футболісти, які фактично відразу після підписання контрактів виявляють бажання покинути клуб? В чому справа? У футболістах або у внутрішній організації клубу? Нам набридло слухати ці нескінченні інтерв'ю, в яких нас заспокоюють, що в інших ще гірше. Нас не радує, що у когось ще гірше. Нас найбільше хвилює доля рідної команди. Ми хочемо, щоб «Дніпро» був кращим за інших і гідно конкурував з провідними клубами України та Європи.

Хотілося б звернутися до головного тренера «Дніпра», пана Маркевича.

Мироне Богдановичу, ми розуміємо ваше незадоволення комплектацією команди, але, чесно кажучи, нас обурюють ваші нескінченні, некоректні висловлювання на адресу ввірених вам гравців. Ви переходите грань такту і взаємоповаги.

Дозвольте зауважити, що кожен повинен займатися своєю справою. Бухгалтерія - рахувати гроші, футболісти - виконувати тренерські установки, а тренер - тренувати.

Ні для кого не секрет, що ви не присутні на багатьох тренуваннях і у вас немає нормальних, робочих взаємин з підопічними. Нескінченні критика та неетичні висловлювання на адресу гравців не принесуть вам поваги ні з боку гравців, ні з боку уболівальників. Необхідно шукати причини невдач в першу чергу в собі.

Окремо хочемо звернутися до футболістів «Дніпра». Не будемо приховувати, що ми категорично проти розвитку «Дніпра» таким шляхом, який, наприклад, вибрав для себе донецький «Шахтар», який є певним перевалочним пунктом між Південною Америкою і Європою. Окремо хочемо звернутися до футболістів, для яких на першому місці стоять їхні особисті контракти, суми, благополуччя.

Ви не будете користуватися нашою підтримкою і любов'ю. І така ситуація навряд чи сприятиме вашому кар'єрному росту і успішним виступам за «Дніпро». «Дніпро» був, є і буде. Який слід в його історії залишите ви всі, до кого ми звертаємося, вирішите самі», - йдеться у заяві.