​Володимир Мікітін: «Розірвали контракти з футболістами, які зрадили футбольний клуб «Зоря»

Футбол України 10 Грудня, 20:54 752
​Володимир Мікітін: «Розірвали контракти з футболістами, які зрадили футбольний клуб «Зоря»
Старший тренер Ю-21 Володимир Микитін підбив підсумки першого кола чемпіонату Ю-21.
- Підвести підсумки після того, що сталося, дуже складно. Згадувати якісь окремі ігри і виділяти їх мені не хочеться. Можна сказати так: ми розірвали контракти з 11-ма футболістами, які зрадили футбольний клуб «Зоря». Зрадили не тільки клуб, зрадили всіх тренерів, які вкладали в них душу з найменшого віку. І це при тому, що в такий важкий час у керівництва клубу перед U-19 та U-21 ніяких заборгованостей немає.

І ми не шкодуємо про те, що розірвали з ними контракти! Вважаю, що такі гравці не повинні знаходитися у футболі в принципі. Зараз починаємо будувати нову команду, тому підбивати підсумки будемо вже в кінці чемпіонату. Повторюся: будемо набирати нову команду, тому якщо у когось є можливість приїхати до нас на перегляд, із задоволенням подивимося на цих футболістів. Зібратися плануємо 18-го січня у Кременчуці. Як зазвичай, пройдемо медогляд і почнемо готуватися до весняної частини.

В даній ситуації точкового перегляду не буде. В середині січня і до початку лютого ми проведемо великий перегляд футболістів, а вже починаючи з лютого будемо звертати увагу на закриття позицій у точковому плані. Постараємося переглянути багато гравців. Якщо хтось сподобається, будемо спостерігати за ними безпосередньо в контрольних матчах, - цитує Мікітіна zarya-lugansk.com.