Олександр Іщенко: «Динамо» вбивають з першого туру»

Динамо Київ 4 Листопада, 09:30 1077
Олександр Іщенко: «Динамо» вбивають з першого туру»
Заслужений тренер України Олександр Іщенко в ефірі телеканалу 2+2 порівняв як грала «Зоря» проти «Шахтаря», і наголосив на важливості розуміння того, що «Динамо» можуть «затоптати» як «Чорноморець» при Бурякові.

Заслужений тренер України Олександр Іщенко  в ефірі телеканалу 2+2 порівняв як грала «Зоря» проти «Шахтаря», і наголосив на важливості розуміння того, що «Динамо» можуть «затоптати» як «Чорноморець» при Бурякові.

В таких іграх буває, що все, що летить в одні ворота – відбивається, а в інші – два моменти, які реалізуються.

Історія продовжується. Сценарій написано дуже чітко і витримується з першого туру. З Ленсом – 100% пенальті. Тут і говорити немає про що: і картка, і пенальті, і зовсім інша гра. Який й же ж рахунок?! З «Волиню» пенальті не дається, з «Чорноморцем» і «Зорею» - теж. Це все так пересмикується, щоб гравці нервували: в одній грі не дали, в іншій і так далі.

Такі помилки, як у Шовковського бувають. Хоча я б відмітив би нападника, який відіграв до кінця.

Ситуація в «Динамо» неоднозначна. Я би сказав, що вся боротьба, по-перше, попереду. По-друге: гравці команди відчувають відповідальність, а вболівальники цього не розуміють. Навіть по поведінці Шовковського зараз, який пройшов повз них і журналістів: як можна зупинитися і давати автографи? Він правильно сказав: «Хлопці, наступного разу». Якби «Зоря» так проти «Шахтаря» пограла» - можна було б про щось говорити.  Але коли одну команду регулярно топчуть і топчуть, то її можна затоптати, повірте мені. Та ж історія з «Чорноморцем» коли тренером був Буряк. Що стало потім з командою? «Динамо» вбивають з першого туру», - підкреслює Іщенко.