Артем Франков: «Манчестер Сіті» - не найгірший і не найкращий варіант»

Динамо Київ 14 Грудня, 16:29 1370
Артем Франков: «Манчестер Сіті» - не найгірший і не найкращий варіант»
Головний редактор журналу «Футбол» проаналізував результати жеребкування плей-офф Ліги чемпіонів і Ліги Європи.
«Манчестер Сіті» - не найгірший і не найкращий варіант, скільки разів вже доводилося повторювати цю фразу з приводу усіляких жеребкувань! Зізнатися, дуже серйозно підозрював, що саме цей варіант «Динамо» і випаде - щоб моя британська віза не залишилася незайманою (це я про ту історію, як пролетів повз Лондона і «Челсі» - у Варшавському консульстві мені просто-напросто забули проштемпелювати паспорт, а коли схаменулися, було пізно.

«Челсі» отримав найгірший варіант у стилі дежа-вю і «на кой ляд нам це перше місце», фаворит у цій парі явно «ПСЖ». «Гент» - «Вольфсбург» - що ж, буває й таке, думаю, німці плескають у долоні і влаштовують дитячий вереск на галявині. Інші німці зіграють в «дербі Відаля», втішаючи себе тим, що «якщо ми хочемо виграти цей турнір, то повинні проходити всіх» (а «Ювентусу» нічим втішатися - тільки злісно матюкатися у бік «Севільї» і «Манчестер Сіті»).

Пара «Ша» - «Ша» («Шахтар» - «Шальке». - Прим. ред) дуже цікава і, на мій погляд, досить рівна, з обопільними шансами. І тут Німеччина... Немає нічого смішніше фрази «Їх ми вже проходили» (до речі, «Шахтар» і «Динамо» в цьому плані отримали дуже схожих суперників - одна зустріч в історії, один прохід, причому коли вража сила вважалася явним фаворитом) - ось вже ніякого відношення до нового протистояння!

До речі, одна з найбільш інтригуючих пар: «Фенербахче» - «Локомотив». Інтригуючих, зрозуміло, в першу чергу за полем... Відчуваю, в УЄФА не раз обклали Фрая за те, що зробив такий зобов'язуючий вибір - тепер вигрібайте лопатами неприємності», - написав Франков у своїй конференції на Matchday.