Віктор Вацко: «Клуби, які «забили» на меморандум, зараз можуть отримати ще півроку відстрочки»

Футбол України 15 Грудня, 23:05 618
Віктор Вацко: «Клуби, які «забили» на меморандум, зараз можуть отримати ще півроку відстрочки»
Відомий коментатор поділився думками про оптимальний форматі УПЛ і про можливу відстрочку для клубів, які не виконали меморандум з погашення боргів.
- Щоби говорити про формат, потрібно розуміти, скільки команд буде в УПЛ. Хтось каже, що 10. Хтось каже - 12. Хтось каже, що ФФУ зараз проводить велику агітаційну роботу, щоби зробити чемпіонат із 16 команд, добравши необхідну кількість з Першої ліги.
Мені подобається варіант із 10 командами у 4 кола. Мені подобається варіант із 12 командами та подальшим розподілом на дві групи.
Але мені не подобається варіант з Аматорською Прем'єр-лігою України. Коли клуби, підписавши минулого літа меморандум, узявши на себе перед ФФУ у письмовому вигляді зобов'язаність позалагоджувати питання із власними заборгованостями, грубо кажучи, «забили» на ці документи, але зараз можуть отримати ще півроку відстрочки. У той час, футболісти у цих клубах грають безкоштовно, персонал, тренерські штаби теж працюють безкоштовно. Як аматори.
Якщо таке станеться, то гріш ціна цій ФФУ з її словами, вимогами, документами та контролем. І аргумент про важку економічну ситуацію в країні якраз зараз я не сприйму. Тому що ще влітку всі розуміли, що ситуація залишатиметься складною, підстав для її покращення не видно, проте домовились погасити борги саме за цей термін - до 31 грудня 2015. Не до 30 червня 2016 чи 31 грудня 2017, а саме до кінця цього року. Всі - дорослі люди і розуміли власну відповідальність, - написав Вацко у своїй конференції на «MatchDay».