Сергій Попов: «Не думаю, що взимку продаватимуть Ярмоленка»

Футбол України 16 Грудня, 18:27 583
Сергій Попов: «Не думаю, що взимку продаватимуть Ярмоленка»
Радянський й український футболіст прокоментував жеребкування Ліги чемпіонів і Ліги Європи для українських клубів.
«Навіть не знаю, могло бути гірше чи ні, адже в Лізі чемпіонів всі команди залишилися сильні. Писали: якщо попадеться «Барселона», то це страшно. Але правильно Ребров сказав: грати можна, а виграти - це вже питання друге.

Не думаю, що взимку продаватимуть Ярмоленка. Звичайно, якщо є пропозиція, яка влаштує і клуб, і його, то він піде незалежно від того, з ким грати. Адже тут потрібно подумати і про майбутній чемпіонат Європи. Може, Андрій навпаки залишиться в «Динамо», щоб була ігрова практика. Адже в разі переходу перші півроку він витратить на адаптацію.

А чому б «Шахтарю» і справді не виграти Лігу Європи? До цього треба бути готовим, для цього є всі передумови. Зараз будуть збори, потрібно добре попрацювати. Так, є приказка: «Грають всі, виграють німці». Але ж не можна сказати, що останнім часом вони непереможні.

Хотілося б утримати Тейшейру, але нічого не перевернеться, якщо Алекс піде. «Шахтар» так само буде грати на перемогу, знайдеться з часом новий лідер», - сказав екс-півзахисник «Шахтаря» в інтерв'ю sport-express.ua.