«Дніпро» заборгував асистентам Хуанде Рамоса, але з єврокубків не вилетить

Футбол України 17 Грудня, 13:43 560
«Дніпро» заборгував асистентам Хуанде Рамоса, але з єврокубків не вилетить
Джерело, наближене до керівництва «Дніпра», розповіло про причини покарання клубу дискваліфікацією на один сезон у єврокубках.

Як повідомлялося раніше, арбітражна палата УЄФА постановила виключити «Дніпро» з наступного євросезону, в який він проб'ється протягом трьох найближчих років, якщо до 31 січня дніпряни не розрахуються за простроченими зобов'язаннями. При цьому їх вже оштрафували на 100 тисяч євро.

«Зараз я не готовий відповісти з цього питання, - сказав «Сегодня» виконавчий директор клубу Андрій Русол. - У зв'язку з тим, що у нас відбулося горе, я не володію інформацією».

Нагадаємо, на 53-му році пішов з життя спортдиректор «Дніпра» Вадим Тищенко (у сні відірвався тромб), вчора його поховали.

Як пише «Сегодня», посилаючись на джерело, близьке до керівництва дніпрян, справа не стосується боргів перед компанією Hochtief, яка будувала «Дніпро Арену»:

«З ними вже укладена мирова, і УЄФА розблокував призові гроші дніпрян - вони вже надійшли клубу. У даному випадку мова йде про 900 тисяч євро на трьох асистентів екс-наставника команди Хуанде Рамоса. Вони довго писали в клуб листи, хотіли все вирішити по-мирному. Але у Ігоря Валерійовича (Коломойського. - Авт.) просто руки не дійшли. Але виключення з єврокубків? Нереально! Призові, які УЄФА дає за потрапляння в групу ЛЄ, понад 2 млн євро. Який сенс не заплатити 900 тисяч іспанцям?».