Владлен Юрченко: «У Німеччині Україну сприйняли серйозно, ніхто не думає про легку наживу»

Збірна України 17 Грудня, 20:44 1342
Владлен Юрченко: «У Німеччині Україну сприйняли серйозно, ніхто не думає про легку наживу»
Український півзахисник німецького «Байєра» Владлен Юрченко розповів, як його одноклубники відреагували на жеребкування Євро-2016 і що думають німці про збірну України.

Нагадаємо, що 12 грудня після жеребкування Євро-2016 стало відомо, що у фінальній частині ЧЄ Україна зіграє з Німеччиною, Польщею та Північною Ірландією. Як сприйняла такий варіант німецька сторона, у легіонера леверкузенського «Байєра» Владлена Юрченка поцікавились журналісти видання «SportArena».

- Владлен, як у Німеччині відреагували на жеребкування Євро-2016?

- В основному говорять, що група важка, адже випали хороші суперники. З тією ж Польщею Німеччина грала в групі відбору, і поступилася.

- Особисто у тебе які враження від жереба?

- Я вважаю, що група нормальна, можна грати. Головне, що команди хороші - буде цікаво.

- Що говорять про Україну?

- Україну всі вважають серйозною збірною і налаштовуються на хороший матч з нею. Німці бачать, що і Україна в групі проти Іспанії показувала хорошу гру, і що не випадково вийшла на Євро.

- Доводилося чути думку, мовляв, Німеччина - діючий чемпіон світу, і німцям все одно, проти кого грати?

- Я розмовляв з хлопцями в «Байєрі», і вони вважають, що легко збірній Німеччини точно не буде. Говорити можна одне, а насправді думати інше.

- З ким саме ти розмовляв?

- З воротарем Берндом Лено говорив. Навіть хлопці з команди, які не є німцями, обговорювали жеребкування та зійшлися на думці, що буде важко збірній Німеччини.

- А як інші відреагували?

- Крістоф Крамер теж поділяє думку, що Німеччина не пройде групу на одному диханні.

- А Карім Белларабі?

- Я з ним особливо на цю тему не розмовляв. Але Карім така людина, що йому все одно, хто там буде в групі. Він взагалі не звертає уваги, з ким грати.

- Можеш виділити якісь недоліки збірної Німеччини, які в змозі використати Україна?

- Я вважаю, що проти німців потрібно грати максимально дисципліновано з першої до останньої хвилини, і тоді будуть шанси. Звичайно, у них в складі зібрані зірки, але якщо взяти кожного окремо і порівняти з нашими збірниками, то, я вважаю, українці мало в чому поступаються.

Денис Дроздовський