По бійці на «Динамо» - «Челсі» встановлено одну особу, їй вручено повідомлення про підозру

Динамо Київ 18 Грудня, 18:38 1814
По бійці на «Динамо» - «Челсі» встановлено одну особу, їй вручено повідомлення про підозру
​Національна поліція України розповіла про результати розслідування щодо бійки під час матчу Ліги чемпіонів «Динамо» - «Челсі» в Києві на НСК «Олімпійський».

Відділ комунікації столичної поліції відповів на запит на інформацію від сайту «Футбол 24» щодо розслідування скандальної бійки на НСК «Олімпійський» на матчі «Динамо» - «Челсі», що відбувся 20 жовтня.

«22 жовтня 2015 року слідчим відділом Печерського РУ вказані відомості про кримінальне правопорушення внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України», - йдеться у відповіді поліції.

«По вказаному кримінальному провадженню проведено великий обсяг слідчих дій та оперативно-розшукових заходів. За інформацією слідчого відділу станом на 17 грудня 2015 року встановлено особу та вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України. Найближчим часом дане кримінальне провадження буде направлено до суду з обвинувальним актом».

Щодо інших учасників бійки, їх особи досі не встановлені.

«Відносно інших, на даний час невстановлених осіб, матеріали виділено в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування по якому триває», - зазначено у листі головного управління Національної поліції України в місті Києві.