Андрій Павелко: «Перед нами стоїть дві важливі задачі у 2016 році»

Футбол України 19 Грудня, 15:36 705
Андрій Павелко: «Перед нами стоїть дві важливі задачі у 2016 році»
​Після святкової церемонії, яка була присвячена привітанню дітей воїнів АТО із Днем святого Миколая, президент ФФУ Андрій Павелко відповів на питання журналіста 1927.kiev.ua

— Це одне з найсвітліших свят у році. Ми продовжуємо нашу дружбу та підтримку сім'ям воїнів АТО, особливо тим, які втратили своїх чоловіків, батьків. Ми зобов'язані разом піклуватись про щастя та радість цих дітей. Найближчі матчі збірної ми відвідаємо разом, решту турнірів. Впевнений, саме їхні радісні обличчя, щасливі очі спонукають нас дарувати їм ці емоції і надалі.

— Усі сьогоднішні гості отримали подарунки. Не відкриєте маленьку таємницу — що саме приготувало ФФУ дітям?

—У пакунках діти отримали м'ячі, солодощі, різні сувеніри, м'які іграшки. Загалом все те, що повинна отримати дитина, щоб відчувати себе щасливою.

— 2015 рік вже закінчується. Можете підвести короткий підсумок?

— Напевно, найголовніша та найпам'ятніша подія цього року — вихід на чемпіонат Європи та те, що ми нарешті подолали “прокляття” плей-офф. Гадаю, це дуже знакова подія, адже саме після таких перемог ми відкриваємо нові сторінки історії, нові горизонти для нашої збірної. Це ще один показник того, що якщо країна сильна, збірна, гравці вірять та відчувають підтримку вболівальників — ми можемо поставити собі найвищі цілі. Що і зробив Михайло Іванович, оголосивши, що наша ціль на Євро — перемога.

— Рівень чемпіонату значно впав у цьому році....

— Це одна з найголовніших завдач перед наступним сезоном — рефермування УПЛ з врахуванням побажань усіх сторін нашої великої країни, яка повинна бути представлена у Прем'єр-Лізі. Повинен повернутись глядацький інтерес до внутрішнього чемпіонату — це безумовно. Друге, не менш важливе завдання — мир та порядок на наших стадіонах. У нас є над чим попрацювати у 2016 році, будемо разом ставити великі цілі.

— Нещодавно УПЛ провела свої збори з приводу реформування чемпіонату. До вас вони ще не звертались щодо цього питання?

— Вони прийняли рішення разом з ФФУ та журналістами створити робочу групу, яка, здається, 21 грудня вперше збереться. Усі, хто до цього не байдужий, представники Федерації футболу, журналісти, представники Прем'єр-Ліги — можуть взяти участь у цій робочій групі по формуванню пропозицій формату наступного чемпіонату.

Розмовляв Олександр Ушаков