Гравець «Сталі» (U-21): «На нас виходили люди і просили зробити результат за гроші»

Футбол України 24 Грудня, 21:34 589
Гравець «Сталі» (U-21): «На нас виходили люди і просили зробити результат за гроші»
Один з чотирьох футболістів молодіжної команди «Сталі», звинувачених у договірних матчах на сьогоднішньому спільному засіданні дніпродзержинського клубу, відверто пояснив нюанси ситуації.

- На нас виходили люди і просили «мовляв, зробіть результат, а ми вам гроші». Але згоди ніхто не давав, наскільки я знаю, - розповів «MatchDay» 18-річний захисник Владислав Савін. - Нам казали, що були поставлені якісь суми на той чи інший результат, але цей результат не був зроблений. Тобто, навіть якщо хтось і дав свою згоду цим людям, то результат все одно не зміг зробити. Мабуть, ця ситуація і вийшла як помста за незроблений результат. І ми потрапили під гарячу руку.

- Тоді, все-таки, на підставі яких конкретних доказів «Сталь» звинуватила вас і ще трьох гравців у договірних матчах?

- Нам сказали, що ми під підозрою. Ми поговорили з хлопцями і вирішили, що якщо підозрюють - то краще піти самим без будь-яких скандалів. У нашому випадку, напевно, доказом послужило те, що стояли суми (в біржі ставок на певні результати, - прим. MatchDay). Напевно, через це. Ніби й результат, на який суми були поставлені, ніхто не зробив, але підозри були. Тому ми порадилися все і вирішили зробити так.

- У постанові на офіційному сайті клубу сказано, що інформацію по «викритим у договірних матчах» передадуть у ФФУ. Ви готові, що доведеться захищати себе в юридичній площині?

- Я думаю, готові. Навіть подивитися наші ігри про яку здачу може йти мова, якщо грали кожну гру в атакуючий футбол на перемогу? Тому, мені незрозуміло це все. Особливо звільнення тренера.

Розмовляв Олексій Шейка