Чому слово «щастити» написав у лапках? Бо сприятливий жереб, окрім турнірного позитиву, має негатив: команда не може перевірити свій рівень у матчах із найсильнішими суперниками. Наслідок – неприємні сюрпризи в зустрічах із грандами, що, рано чи пізно, на тебе очікують.
«Прохідні» суперники в єврокубках дозволили тренерам «Динамо» послідовно налагоджувати гру команди з правом на помилку. Провали у виїзних поєдинках минулої Ліги Європи проти «Ольборга», «Генгама» й «Евертона» можна було виправити в матчах удома, поступово набираючи досвіду. Так само сталося цієї осені, коли «Порту» й «Челсі» були не в найкращих кондиціях. Є імовірність, що й в одній восьмій Ліги чемпіонів «динамівцям» «пощастить». Тобто суперник буде не в найкращій формі.
Легенди про «Динамо» 1990-х базуються на одному: і «Барселона», і «Реал», яких тоді кияни перемагали, переживали кризу. Це дозволило хлопцям Лобановського потрапити до числа найсильніших у Європі. Там їх зупинили команди, у яких кризи не було. Нинішнє «Динамо» не слабше за команду Лобановського кінця 1990-х. Тож за певних умов чвертьфінал або навіть півфінал – можливі.
Ми побачимо поєдинки нашого чемпіона зі справжньою футбольною елітою. І нічого страшного, якщо це станеться в лютому. Ми ж саме цього хочемо від Ліги чемпіонів? Не просто насолоджуватися грою найкращих із найкращих, а мати в цій компанії свою команду й уболівати за неї. І сподіватися на те, що вона знову приємно здивує нас.