Екс-гравець «Динамо» допомагає українському спецназу

Динамо Київ 25 Грудня, 16:15 497
Екс-гравець «Динамо» допомагає українському спецназу
Колишній гравець київського «Динамо» Віталій Самойлов допомагає українській армії та закликає до цього інших наших громадян.

Вихованець київського «Динамо», який у 1990-х роках в основному виступав за другу команду «Динамо» і полтавську «Ворсклу», став волонтером.

«Друзі! Хочу запропонувати вам продовжити участь, хто ще не приєднався, для закупівлі ПБС (прилад безшумної стрільби) на допомогу нашим спецназівцям з 8-го окремого полку спеціального призначення (8-й опСпП) - полк спеціального призначення Збройних сил України.

Відкрита карта «Приват» для збору грошових коштів. Номер картки: 4149 6258 1135 2424 Самойлов Віталій Олегович. Пропоную по 100-200 грн., у кого є можливість більше - тільки супер! На даний момент ми зібрали вже певну суму, потрібно б ще трохи. Всі роздруківки за вкладами, а потім з купівлі обов'язково викладу для вас. Так само можете поділитися інформацією зі своїми друзями, які зі мною не на зв'язку, я вас не підведу. Спасибі за розуміння і Слава Україні!» - написав Самойлов на своїй сторінці у Facebook.