​Перемога дня. Іспанській газеті довелося видалити звинувачення Коноплянки у фашизмі

Світовий футбол 26 Грудня, 15:00 537
​Перемога дня. Іспанській газеті довелося видалити звинувачення Коноплянки у фашизмі
Минулого тижня по мережі розійшлася публікація іспанської газети La Voz de Galicia, в якій Євгена Коноплянку звинуватили у фашистських поглядах.

Видання розмістило новину про те, що Женя сфотографувався поруч з написаним ним же гаслом «Слава Україні! Героям Слава!». Замітку назвали «Фашистське посвята футболіста «Севільї» Коноплянки»,- зазначає ua.tribuna.comІспанські журналісти використовували твіт Draza Mihailovitx – баска, явного симпатика «Новоросії» і лівих ідей, судячи з його інших записів. Привітання «Слава Україні!» він приписав виключно УПА, яку назвав поплічниками фашистів під час Другої світової війни і учасниками етнічних чисток на території Західної України.

Але, як повідомляє Sporfake.org після того, як новина потрапила на безліч сайтів, журналісти La Voz de Galicia визнали помилку і повністю змінили замітку. Поставили заголовок «Спір за гравця «Севільї» Коноплянку», а текст замінили на «УПА воювала проти нацистського вторгнення і проти комунізму в СРСР з ідеєю незалежності України. Сьогодні гасло втратило своє історичне навантаження і використовується українцями, які виступають проти дій Росії в країні».