Офіційно: «Сталь» залишається в чемпіонаті

Футбол України 27 Грудня, 23:54 343
Офіційно: «Сталь» залишається в чемпіонаті
Як повідомили українські ЗМІ, юрист «Сталі» Сергій Какуша заявив, що вже незабаром, якщо не усунуться проблеми з фінансуванням, клуб може просто зникнути.

Президент дніпродзержинської «Сталі» Вардан Ісраелян ексклюзивно для Football.ua спростував оприлюднену клубним юристом інформацію про припинення фінансування клубу і про можливе зникнення «Сталі» з футбольної карти країни.

«Оприлюднена паном Какушею інформація не відповідає дійсності, - підкреслив Вардан Ісраелян. - Звертаюся до вболівальників дніпродзержинської «Сталі» й широкої футбольної громадськості України: ні про яке припинення фінансування і вже тим більше про закриття футбольного клубу «Сталь» (Дніпродзержинськ) не може бути й мови. Шанувальники команди можуть бути спокійні.

Можливі лише зміни в самій клубній ієрархії, у структурі. Так, заплановано переформатувати клубну вертикаль, привнести кращі вітчизняні та зарубіжні практики, щоб зробити роботу клубу максимально ефективною.

На даний же момент все у нас йде в нормальному руслі: команди перебувають у відпустці, а адміністративний відділ впритул займається підготовкою зимових навчально-тренувальних зборів», - підсумував президент «Сталі».