7 збірних першого кола ЛПМ

Футбол України 29 Грудня, 19:46 551
7 збірних першого кола ЛПМ
Найкращі гравці, найкрутіші легіонери і українці, головні відкриття, розчарування і грубіяни - Tribuna.com підводить підсумки першої частини сезону.

Найкращі

По 4 гравці від кожного з дуету грандів, двоє зі складу команди, що йде третьою, і кращий бомбардир команди, що знаходиться на четвертому місці. Ні, це не спеціально.

Українці

Цікаво, скількох з цих хлопців візьме до Франції Фоменко?

Легіонери

Позиція воротаря трохи умовна - «конкуренція» за це місце в збірній зараз невисока, так що Лаштувці вистачило лише одного матчу, який став «сухим», щоб обійти Сантіні, який зіграв стільки ж, але пропустив 2 голи від «Сталі».

Без гравців «Динамо» і «Шахтаря»

Пробач, «Дніпро», ти злився з сірою масою пелотону, що підтверджує і таблиця.

Відкриття

Сюди потрапили ті, хто вперше проявив себе на такому рівні, став виправдовувати давно видані аванси або продовжив поступово прогресувати.

Розчарування

Без коментарів.

Найбільш недисципліновані

Серед воротарів відразу троє (Рудько, Боровик і Шут) мають по одному видаленню і одному попередженню, але місце в збірній все ж заслужив Старцев, який обійшовся без вилучень, зате відхватив відразу 4 жовтих. Дещо дивує присутність тут Тейшейри, але бразилець отримував 1 червону і 2 жовті картки - вище за нього в таблиці грубості УПЛ атакуючих центрхавів немає.

Бонус: виїхали влітку

Ми будемо сумувати за цими хлопцями. Так, хтось ще може повернутися, але більшість - навряд чи. Чемпіонат змінюється.