​Даріо Срна: «Дуже хочу відсвяткувати 80-річчя «Шахтаря» на «Донбас Арені»

Футбол України 30 Грудня, 10:01 671
​Даріо Срна: «Дуже хочу відсвяткувати 80-річчя «Шахтаря» на «Донбас Арені»
Капітан «Шахтаря» привітав фанів «Шахтаря» з Новим роком.
«Дорогі вболівальники! Ніколи не думав, що вдруге поспіль вітатиму вас із Новим роком з Києва. А не з Донецька... Не минає і дня, щоб команда не згадувала про Донбас, про своїх уболівальників – ми говоримо про вас і на теоретичних заняттях, і в автобусі, і в роздягальні.

Так, зараз ми далеко від рідного міста. Але я хочу, щоб ви знали: щоразу, виходячи на поле, команда грає тільки для вас – для тих людей, які навіть під вибухами снарядів залишилися душею і серцем із «Шахтарем»! Я схиляю голову перед вашою відданістю та вірністю.

За кілька годин настане 2016 рік. Він буде ювілейним для нашого клубу – «Шахтарю» виповниться 80 років. Не знаю, будемо ми відзначати це свято на «Донбас Арені» чи ні, але я дуже цього хочу!

Я вітаю президента «Шахтаря», наш тренерський штаб, футболістів і співробітників клубу із Новим роком. Поздоровляю волонтерів, які працюють у Гуманітарному штабі, – це справжні герої! І, звісно, я вітаю особисто кожного вболівальника «Шахтаря». З Новим роком, рідні земляки! Здоров'я вам, оптимізму і тільки позитивних емоцій у 2016-му!

Звертаюся до всіх, хто може принести мир на нашу землю: зробіть усе можливе, поверніть радість і благополуччя в будинки. Нам бракує миру!», - цитує Срну shakhtar.com.