Новорічне привітання президента ФФУ

Футбол України 31 Грудня, 15:36 698
Новорічне привітання президента ФФУ
Президент Федерації футболу України Андрій Павелко підвів підсумки 2015 року для українського футболу та привітав вболівальників із новорічними святами.

Шановні друзі!

Сьогодні, коли минають останні години 2015-го року, ми згадуємо його яскраві миттєвості та прагнемо зазирнути у майбутнє.

Всі ми досі сповнені хвилюючих емоцій з приводу виходу національної збірної України до фінальної частини УЄФА Євро-2016 та довгоочікуваного подолання 18-річного «прокляття» стадії плей-офф. Уявіть, за цей час в Україні встигло з'явитися нове покоління вболівальників!

Також варто віддати належне найближчому резерву – командам U-20 та U-19, які отримали безцінний досвід виступів у фінальних частинах світової та континентальної першостей відповідно. Очікую, що свої гучні перемоги вони залишили для майбутнього.

Не варто забувати, що будь-який дорослий успіх корінням сходить з дитячо-юнацького футболу. У році, що минає, ФФУ вдалося повернути довіру УЄФА, і в Україні знову запрацювала програма «Хет-трик». Завдяки залученню інвесторів у Вишневому, Корсунь-Шевченківському, Чернігові, Дніпропетровську та Рівному почали функціонувати сучасні стадіони та майданчики, на яких зростатимуть майбутні футбольні зірки. Незабаром нові арени з'являться у Львові та Івано-Франківську, де з легкої руки Президента України Петра Порошенка закладено капсулу до фундаменту майбутнього спортивного центру. Не існує кращої мотивації для невтомної праці, ніж бачити щасливі дитячі очі, які дарують непередавану словами палітру емоцій.

Так само важко підібрати слова, щоб сповна віддячити захисникам України, героям АТО. Ці люди, не жаліючи сил, боронять наш рідний дім, віддають свої життя заради безпеки, незалежності та єдності України. Тому своїм обов'язком ФФУ вважає підтримку бійців АТО. Наші герої стали неодмінними гостями всіх матчів національної збірної. Крім того, ФФУ безоплатно передала родинам військових 20 квартир у Дніпропетровську та регулярно допомагає українським воїнам, підтримуючиїх сім'ї.

Мрію, аби якнайшвидше настав мир, аби протистояннями чи баталіями називалися винятково спортивні події. Аби якнайшвидше воз'єдналася країна!

Нехай збуваються всі ваші найпотаємніші бажання! Нехай магія футболу приносить щастя та радість до ваших осель! Нехай будуть сильними та здоровими всі ваші рідні та близькі! З прийдешніми святами вас, шановні друзі!

З побажаннями усього найкращого,

президент Федерації футболу України

Андрій Павелко