Рішення щодо долі «Стали» буде прийняте не раніше 15 січня

Футбол України 4 Січня, 14:46 735
Рішення щодо долі «Стали» буде прийняте не раніше 15 січня
Як стало відомо Sport Arena, протистояння всередині дніпродзержинської «Сталі» досягло свого апогею, і вже через два тижні клуб може оголосити про банкрутство.

Після резонансних загальних зборів ФК «Сталь» сторони внутрішньоклубного конфлікту - керівництво клубу (в особі віце-президента Миколи Колючого) і президента Вардана Ісраеляна - взяли невелику паузу. Точніше - час для прийняття подальших рішень.

За інформацією Sport Arena, напередодні нового року в дніпродзержинському клубі відбулися ще одні загальні збори. Його рішення поки зберігаються під грифом «таємно» і розголосу не підлягають. Але найімовірніше, висновки говорять про припинення існування ФК «Сталь» з огляду на проблеми з фінансуванням.

Нагадаємо, що на загальних зборах клубу 24 грудня згадувалося про подібний розвиток подій «у разі недостатнього фінансування ФК або його відсутності, а також враховуючи ситуацію в клубі у зв'язку з діяльністю нового президента Вардана Ісраеляна, яка суперечить Статуту клубу».

Як розповів Sport Arena прес-аташе ФК «Сталь» Олександр Горбачов, коментувати з даного приводу поки що нічого. Рішення щодо долі клубу буде оприлюднено не раніше 15 січня, коли команда повинна вийти з відпустки і почати підготовку до весняної частини сезону.