Заховайло: «Щодо оборони у Калітвінцева є деякі недоробки»

Динамо Київ 5 Січня, 18:34 487
Заховайло: «Щодо оборони у Калітвінцева є деякі недоробки»
Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло в ексклюзивному інтерв'ю для «Футбол 24» поділився своєю думкою щодо Владислава Калітвінцева.
«Київське «Динамо» - це специфічна команда. Це атлетичний і швидкісний футбол. Тут потрібно вміти і атакувати, і оборонятися. Що стосується гри в атаці, думаю, до Калітвінцева немає ніяких претензій. А щодо оборони у Влада є деякі недоробки. Та вони легко усуваються, головне, щоб він сам це розумів і працював. Є деякі особливості, у яких чисто технічний характер. Якщо можна так сказати, в розумінні принципу відбору м'яча і гри в обороні, ну і деяких тактичних дій. Але це можна виправити.

У футболіста є гасло «Never give up» («Ніколи не здавайся»). А у випадку Калітвінцева це гасло потрібно помножити на 5. Оскільки недовіра тренера дуже важко позначається психологічно на самому футболістові. Тому відхід в оренду - це, насамперед, можливість відволіктися, отримати впевненість у психологічному плані. Калітвінцеву потрібно довести, що він гідний основного складу в «Динамо», впевнений, що він здатний це зробити».