Олександр Головко: «До лютого у «Манчестер Сіті» може бути спад»

Динамо Київ 6 Січня, 12:40 594
Олександр Головко: «До лютого у «Манчестер Сіті» може бути спад»
Екс-захисник київського «Динамо» розповів, що думає про перспективи свого колишнього клубу в протистоянні з англійським «Манчестер Сіті» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
«Нормальне жеребкування для «Динамо». Команда, яку обігравали, хоч і давно вже, чотири роки тому. Можна грати. Так, «Манчестер Сіті» атакує багато, б'є багато, здається, в середньому 20 ударів за гру. Є хороші футболісти. Але «Динамо» з таким суперником легше грати - він не закривається. «МанСіті» грає не завжди компактно. І враховуючи важкий англійський календар, до лютого може бути спад.

З іншого боку, я не знаю, як готується «Динамо». Підготовку «динамівського» «Динамо» я пам'ятаю, а як із цим в «іспанському» «Динамо», я не знаю. Напевно, і тактика, і функція - все йде до 24 лютого. Найголовніше, щоб не було травм і не було вимушеної ротації. Маю на увазі і відходи футболістів. Із цим треба швидше вирішувати. Тому що в цьому питанні «гойдалки» і напружують футболіста, і чутливі для партнерів і тренерів. Загалом, хотілося б, щоб це все в січні вже закінчилося.

І хотілося б, щоб Ігор Михайлович враховував у цьому питанні думку тренера, це правильно. Хоча, всі розуміють, що таке бізнес. Але потрібна визначеність, щоб у Сергія був час шукати футболістів на ролі лідерів, якщо такі підуть. Ярмоленко, Хачеріді, Шовковський, Гармаш... Завдання будь-якого тренера шукати і на зборах готувати таких людей», - сказав Головко в коментарі Dynamo.kiev.ua.

Впевнений у перемозі Динамо? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 10$/100UAH/400RUB