Луческу проведе зустріч з Ахметовим, на якій попросить відпустити його з «Шахтаря»

Футбол України 6 Січня, 13:27 394
Луческу проведе зустріч з Ахметовим, на якій попросить відпустити його з «Шахтаря»
Багаторічний наставник «гірників» Мірча Луческу вже в січні хоче полюбовно розлучитися з донецьким клубом.

Таку інформацію поширили турецькі журналісти в якості продовження історії зі згодою Луческу попрацювати з «Трабзонспором».

Зокрема, наголошується, що 70-річний румунський фахівець 8 січня запросив зустріч з президентом «Шахтаря» Рінатом Ахметовим. На ній Луческу планує обговорити з власником «гірників» дострокове припинення співпраці, пише «Футбол-Арена».

Румунський тренер, який ось вже 11 років трудиться в «Шахтарі», дуже втомився від останніх півтора років в Україні. У зв'язку зі складною обстановкою, що зберігається на Сході України, «помаранчево-чорні» змушені жити за межами Донецька та дуже багато їздити й літати по країні. Подібне дуже обтяжує Луческу, який хоче більш спокійної роботи під кінець своєї тренерської кар'єри.

Луческу сподівається, що його особливі дружні стосунки з Ахметовим допоможуть конструктивно завершити співпрацю. При цьому, якщо президент «гірників» схвалить прохання румунського фахівця, то вже 9 січня може бути оголошено про початок роботи Луческу з «Трабзонспором». У турецькому клубі румунський тренер повинен буде пропрацювати 3 роки, після чого може перебратися на адміністративну посаду.

У будь-якому разі, як зазначають турецькі журналісти, доля січневого відходу Луческу з «Шахтаря» залежить тільки від волі Рината Ахметова.