Герасименко: «Ми просто провалилися»

Динамо Київ 6 Листопада, 17:58 734
Герасименко: «Ми просто провалилися»
Тренер «Динамо» у категорії U-19 коментує нищівну поразку від запорізького «Металурга».

Перший тайм ми провели здорово: добре перебудовувалися, забили м'яч, могли ще два або три рази забивати, загалом, все йшло за планом, а в другому сталося щось неймовірне - ми просто провалилися. Це сталося через індивідуальні помилки. Один не добіг, другий не дійшов, третій не підказав. Неподобство цілковите, будемо робити висновки. Я вже говорив у попередніх інтерв'ю, що в команді потрібно залишати тих людей, які хочуть грати в « Динамо», які відповідають рівню команди. А інші нехай задумуються над своєю грою. У другому таймі ми могли отримати сім або вісім м'ячів у свої ворота - це цілковита безвідповідальність, - розповідає Олексій Герасименко.

- Це був перший матч у новій групі. Що знали про суперника?
- Ми переглянули пару матчів «Металурга» і нічого дивного вони на поле не показали - ми самі програли. Ми повинні були легко забивати два-три м'ячі в першому таймі і строго зіграти в обороні у другому, як домовлялися в роздягальні. Або такий вік, або хлопці не до кінця розуміють, за яку команду вони грають. Таке ставлення до справи мене не влаштовує. Ми спеціально приїхали до Запоріжжя заздалегідь, за день до гри, щоб спокійно відпочити і підготуватися. Але, повторюся, другий тайм - це було щось надзвичайне.

- Першу заміну ви провели вже на 25 -й хвилині першого тайму, з чим вона пов'язана?
- У черговий раз даємо шанс Ігорю Нечаю, але він його не виправдовує. Він виходить на поле і грає у свій футбол, який йому хочеться. Тому ми його замінили. Вийшов Душин і почав робити на полі те, що потрібно. Суперник, здається, жодного разу не вдарив по воротах. Після перерви помилку допустив Мілютін - вчасно не перебудувався, пройшла передача, йому довелося фолити, і нам забили зі штрафного. Льоша не виконував вимог, передбачених нашої тактичною схемою, яку ми обговорюємо перед грою. Якщо одна-дві людини випадає, це вже дисбаланс в колективі. Тому в першому таймі я йому підказував, поки він грав по брівці біля лавки запасних, а в другому він грав на іншому боці поля, і докричатися було складніше. Він - доросла людина і повинен розуміти, що він виходить не просто пограти у футбол, а виступає у складі команди, яка вирішує серйозні завдання, яку не влаштовує будь-який інший результат, окрім першого місця.